Dzień Babci i Dziadka!


Wiersze, tańce i piosenki

dla Babci i Dziadka,

od miesiąca wciąż ćwiczyła

wesoła gromadka.

Zaraz zaśpiewamy,

zaraz zatańczymy 

dla Babci i Dziadka 

pięknie wystąpimy.

Dnia 21 stycznia do naszego Przedszkola zaprosiliśmy Babcie i Dziadków. Przyszli oni do nas, abyśmy mogli złożyć im najserdeczniejsze życzenia. Powiedzieliśmy wierszyki, zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy, a nawet zagraliśmy na naszych kolorowych Bumbum-rurkach. Sprawiliśmy niespodziankę naszym ukochanym Dziadkom. Wraz z życzeniami do Babć i Dziadkó pofrunęły aniołki, które dla nich przygotowaliśmy. Potem był słodki poczęstunek. Na tym nie koniec. Przygotowaliśmy również zadania dla naszych Dziadków. Dziadkowie musieli rozpoznać nas po głosie, a Babcie po dotyku. Oczywiście oni znają nas najlepiej więc zadanie nie sprawiło im trudności. My mieliśmy z tego wielką radość. Dziękujemy za to, że do nas przyszliście. 

Babciu i Dziadku – bardzo Was kochamy!


Dzień Babci  i Dziadka! 2

Dzień Babci  i Dziadka! 3

Dzień Babci  i Dziadka! 4

Dzień Babci  i Dziadka! 5

Dzień Babci  i Dziadka! 6

Dzień Babci  i Dziadka! 7

Dzień Babci  i Dziadka! 8

Dzień Babci  i Dziadka! 9

Dzień Babci  i Dziadka! 10