Dzień Patrona


MY DZIECIAKI PRZYRZEKAMY:Dzień Patrona 2
BYĆ OD DZIŚ PRZEDSZKOLAKAMI
NIE GRYMASIĆ I NIE SZLOCHAĆ
WSZYSTKICH LUDZI BARDZO KOCHAĆ
GRZECZNIE BAWIĆ SIĘ I FIKAĆ
W MIG ZAJADAĆ Z TALERZYKA
NAUCZYMY SIĘ DZIĘKOWAĆ
I PORZĄDNIE SIĘ ZACHOWAĆ
OD DZIŚ ZAWSZE Z JEZUSEM BYĆ
I Z WSZYSTKIMI DOBRZE ŻYĆ

29 października, w obecności naszych Rodziców, Ojca Aleksandra i Sióstr Klaretynek, złożyliśmy uroczystą przysięgę przedszkolaków. Powierzyliśmy się także opiece naszego Świętego Patrona – Antoniego Marii Klareta. Ojciec Aleksander sprawował w naszych intencjach Eucharystię, na zakończenie której mogliśmy ucałować relikwie św. Antoniego. Opowiadał nam o misjonarzach – duchowych synach Ojca Klareta. Mogliśmy dotknąć skóry prawdziwego węża afrykańskiego.


Dzień Patrona 3

Dzień Patrona 4

Dzień Patrona 5

Dzień Patrona 6

Dzień Patrona 7

Dzień Patrona 8