Kto dba o nasze bezpieczeństwo?


Nasze Przedszkole odwiedzili niecodzienni goście –  Panowie  Policjanci. Dzieci  bardzo uważnie wysłuchały pogadanki na temat trudnej i odpowiedzialnej pracy policjantów, bezpiecznego poruszania się po drodze, odpowiedniego oznakowania ubrania, roweru, unikania obcych ludzi. Przedszkolaki poszerzały i utrwalały wiadomości na temat sposobu przechodzenia przez jezdnię. Panowie podkreślili również konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodzie i konieczność przewożenia dzieci w fotelikach. Największą jednak atrakcją tego spotkania było oglądanie atrybutów policjanta. Dzieci mogły dotknąć i pooglądać to, co panowie ze sobą przynieśli.
Wizyta policjantów w przedszkolu wzbudziła wśród dzieci duży entuzjazm i zainteresowanie.
Bardzo dziękujemy Panom Dzielnicowym za wizytę w naszym Przedszkolu i życzymy dużo zdrowia i sił!