Bożonarodzeniowo…


Świeci gwiazda na niebie,
świeci już od wieczora.
Woła wszystkich ludzi:

Na Jasełka pora!
Bo dziś w małym miasteczku,
Betlejem zwanym
Narodził się mały Jezus
tak długo oczekiwany.

Każdy z nas przygotowuje się do urodzin: swoich, mamy, taty, siostry czy brata… Ale Jego urodziny są jeszcze bardziej oczekiwane. Radością tych niezwykłych narodzin chcieliśmy podzielić się ze wszystkimi. Dlatego tak starannie przygotowywaliśmy się do tego „urodzinowego” występu. Nauczyliśmy się wierszyków, piosenek, tańców. Chcieliśmy, aby każdy mógł poczuć się jak święta Rodzina, pasterze i Królowie tamtej niezwykłej nocy. I udało się! Daliśmy z siebie wszystko i uradowaliśmy nie tylko naszych Rodziców, Siostry i innych nam bliskich. Cieszyło się z nami całe niebo… W ten sposób staliśmy się małymi misjonarzami – zanieśliśmy Dobrą Nowinę tym, którzy oglądali nasze jasełka. Teraz możemy świętować w rodzinnym gronie!

Wszystkim życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!