Nasi goście.


„Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. A ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa”.

Zakończył się w naszej grupie tydzień, w którym rozmawialiśmy o naszych domowych ulubieńcach. Niektórzy mają swoje zwierzątko w domu, inni o nim marzą i czekają…
Na nasze zajęcia przyszli Goście, którzy opowiedzieli nam o hodowli domowych zwierząt. Pani Marta opowiadała o psach: o tym, jak się zajmować psem, jak o niego dbać, i o tym, jak wspaniałym może on być przyjacielem. Pan Łukasz pokazał nam świat rybek akwariowych. Opowiadał o nich wiele. Zobaczyliśmy jakie piękne są rybki, co jedzą i jak żyją.
Dziękujemy naszym Gościom za to, że zechcieli nas odwiedzić i przekazać nam tak ważne wiadomości.
Pamiętamy, że każdym żywym stworzeniem należy się odpowiednio zajmować i dbać o jego potrzeby.