Zakończenie roku przedszkolnego!


„To jest przedszkole,
tutaj się śpiewa i gra,
warto tu być” (Monika Kluza)

Nadeszły wakacje. Za nami 10 miesięcy zabawy, zdobywania wiedzy i codziennych spotkań z kolegami i koleżankami.
Na zakończenie tego roku zabraliśmy wszystkich w podróż poprzez morza i oceany… Postawiliśmy żagle i wypłynęliśmy na wakacji korytarze… Spotkamy się po wakacjach… Jednak nie wszyscy. Kaja, Franek i Tymek zakończyli przygodę z naszym przedszkolem. Dziękujemy im za lata wspólnie spędzone, za każdy uśmiech. Mamy nadzieję, że dobrze będą wspominać te wspólne lata. Życzymy im samych sukcesów w szkole. Polecamy ich wstawiennictwu naszego Patrona – św. Antoniego M. Klareta. Na zawsze zostaną już częścią naszej historii…
A nam wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!!!