Ogłoszenie dotyczące zakończenia roku przedszkolnego


Kochani Rodzice!
Mamy Wam do przekazania kilka ważnych informacji.
Bardzo chcemy, aby ten „szczególny” rok szkolny, mimo zaistniałej sytuacji, zakończyć razem. Zależy nam na tym, aby móc pożegnać naszych absolwentów i podziękować wszystkim dzieciom za całoroczną wspólną zabawę i pracę.
W związku z tym, że nadal nie możemy organizować w Przedszkolu spotkań dla Rodziców, chcemy spotkać się w Wami na Mszy Świętej dziękczynnej w kościele w Aleksandrii.
Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tej uroczystości, zapraszamy w czwartek, 25 czerwca, na godz. 10.00 do kościoła. Po Mszy Św. podziękujemy dzieciom, rozdamy dyplomy i małe upominki.
Obowiązuje strój galowy.
Zapraszamy serdecznie!

Przypominamy również, że przedszkole czynne jest w miesiącu lipcu. W sierpniu przedszkole będzie nieczynne. Drogą internetową i telefoniczną będziemy przekazywać Wam informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego i wszelkich wytycznych dotyczących powrotu dzieci do przedszkola we wrześniu.