Wakacji czas…


Szczęść Boże!
Witajcie Kochani! To już koniec, a może lepiej powiedzieć początek 🙂 Koniec roku przedszkolnego, ale początek wakacji. Wszyscy na nie zasłużyliśmy…
Jutro (czwartek) spotkamy się na uroczystości zakończenia roku przedszkolnego. Podczas Mszy Św. podziękujemy Panu Bogu za wszystko czego doświadczyliśmy, za ludzi których spotkaliśmy… To nie był łatwy rok – taki dziwny można powiedzieć. Sporą jego część musieliście spędzić w domach. W tym miejscu ogromny ukłon w stronę Waszych Rodziców, którzy dzielnie wcielali się w rolę nauczycieli 🙂 My staraliśmy się wspierać Was zdalnie: podsyłaliśmy zabawy, pomysły, prace… Ale wszyscy dotrwaliśmy aż do dzisiaj. Mamy za co dziękować 🙂
Życzymy Wam i Waszym Rodzinom radosnych, pełnych przygód wakacji. Odpoczywajcie i nabierajcie sił! Mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu. Przygotowałam dla Was filmowe życzenia na wakacje – kliknij tutaj.

Starszaki
Na zakończenie…
1. Pamiętajcie o codziennej gimnastyce! To ważne! Zachęcam do korzystania z filmów „Time 4 kids TV” – tutaj link do odc.6. Doskonalimy tutaj nie tylko nasze ciało ale i język angielski 🙂

2. Nie leniuchujcie całkowicie. Pamiętajcie, że tak jak będziecie dbać o swoje ciało musicie zadbać także o rozum. Polecam stronę Kreatywnie w domu – znajdziecie tam wiele pomysłów na wakacyjne zabawy.

3. Żeby nie zapomnieć o tym czego uczyliśmy się cały rok i być dobrze przygotowanym na następny zajrzyjcie czasem na stronę matematyczną – kliknij tutaj. Wybierajcie zabawy i grajcie.

4. Na koniec coś dla tych, którzy lubią teatr – kliknij tutaj i przenieś się w świat teatru. Każdy znajdzie coś dla siebie.

5. Polecę Wam jeszcze jeden kanał – Rozmowy wesołej pandy. Posłuchajcie czego uczy ją ojciec na różne tematy – kliknij tutaj.

Dobrze, to już naprawdę koniec. Bawcie się dobrze.
Ja z serca Wam dziękuję za Waszą obecność, wspólne zabawy, uśmiech… Za dzielone radości i smutki. Dziękuję Wam za to, że jesteście.
Niech Wam Dobry Bóg błogosławi i niech Was strzeże na wakacyjnych drogach!

Na koniec jeszcze dyplom dla dzielnych „zdalnych rodziców” 🙂

Młodszaki
1. Oczywiście zaczynamy od porannej rozruszanki – kliknij tutaj.

2. Zapraszam was do zabawy, która polega na dopasowaniu odpowiedniej sytuacji do miejsca, w którym może ona mieć miejsca – kliknij tutaj.

3. Swobodna improwizacja ruchowa do piosenki – kliknij tutaj.

4. Wakacyjne memory – kliknij tutaj.

Moi Kochani,
Nie tak dawno był wrzesień i pierwszy raz przyszliście do przedszkola. A dziś przyszedł już czas na pożegnanie. Ten wspólny rok minął bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przyszły też i te mniej miłe …ale ja mam nadzieję, że wy z uśmiechem wspominacie tylko te dobre i wspaniałe chwile, które spędziliśmy razem w przedszkolu, ale także tutaj.
Zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby jak najlepiej przygotować niektóre dzieci na pójście do starszaków, ale także dla tych, które zostają ze mną jeszcze na przyszły rok.
Dziękuję Wam drodzy Rodzice za współpracę i zaangażowanie w życie Naszego przedszkola.
Dziękuję Siostrze Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie.
Dziękuję Pani Magdzie za codzienną pomoc i kolejny wspólny rok pracy.
Dziękuję Wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość, jaką nas obdarowywałyście, za entuzjazm, za optymizm i spontaniczność, za to, że mogłam się od was tak dużo nauczyć przez cały ten rok i nabrać sił na następy 🙂

Drodzy Rodzice, gratuluję Wam tak wspaniałych dzieci i życzę udanych, spokojnych, bezpiecznych wakacji pełnych niezapomnianych przygód.
Na koniec dla Was moi Kochani pożegnalna piosenka – kliknij tutaj. Nie mogę Was wszystkich uściskać tak jak bym chciała, ale poprzez piosenkę ściskam was serdecznie.

Udanych wakacji!!!